Баба влиза в стаята на внучката и я заварва дибидюс гола в кревата.
-Що си, баби, гола, ще изстинеш така?
Внучката я успокоила:
-Няма бабо, това ми е секс нощницата!
Бабата се позамислила и решила вечрта и тя да си легне така. Станало време за лягане, дядото влиза в стаята и заварва жена си гола да лежи на спалнята и пита:
-Що си гола, ма?
Бабата:
-Това ми е секс нощницата.
Дядото:
-Па да беше я поогладила малко!
Без никакво предварително обсъждане и без преходен период служебното правителство и 48-ият парламент задължиха работодателите да декларират необлагаемите доходи на служителите си пред НАП до 28 февруари. Това ще стане се прави заедно с трудовите доходи, получени през 2022 г. Става дума за много голямо разширяване на обхвата на информацията, която предприятията трябва да подадат пред НАП, и то бе предложено за изненада на бизнеса между първо и второ четене на закона.
Това каза заместник-председателят на Българска стопанска камара Станислав Попдончев в "(О)позиция" по повод новата административна тежест пред работодателите. Необлагаеми доходи са ваучерите за храна, парите за първите три дни болнични, обезщетения при пенсиониране, при прекратяване на работа по болест, при раждане на дете и други обезщетения за сметка на работодателя.
Коментари (0)
ВходВсе още няма коментари. Бъди първият!