Теорията за Бизоните ...е следната:
Едно стадо бизони може да се движи най-много със скоростта на най-бавния бизон. Когато стадото е нападнато, най-бавните и слаби животни загиват първи. Тази природна слекция
като цяло е добра за стадото, защото общата скорост и здраве на цялата група се подобрява от редовното убиване на най-слабите индвиди.
По подобен начин и човешкият мозък може да работи толкова бързо колкото работи най-бавната мозъчна клетка. Сега както на всички е известно алкохола (апнеата) убива мозъчни клетки, но естествено атакувани са първо най-бавните и слаби клетки. По този начин редовната консумация на алкохол (практикуване на апнеа) елиминира най-слабите мозъчни клетки правейки мозъка по-бърза и по-ефикасна машина!
Ето защо човек обикновено се чувства по-умен след няколко бири!
Арх. Янчо Апостолов е посветил 40 години от живота си на архитектурата. Работи в Окръжния съвет в Хасково, след това е в проектанска организация, бил е главен архитект на Хасково, от 1995 година е на свободна практика. Сега един път в седмицата работи като главен архитект на Харманли. Негови проекти са комплекс “Минерал”, хотел Хасково, сградата на Административен съд, за който работен проект той получава награда Фасада на годината през 2012, участва и в реконструкцията на театъра в Хасково. Бил е председател на Съюза на архитектите в Хасково, два мандата оглавява регионалната камара на архитектите, той е сред учредителите на Ротари -Хасково и създател на Ротари Хасково- Аида, бил е и в управителния съвет на Футболен клуб “Хасково”.
Абе каквото и да ми говорите и го хвалите от тая служба --гл архитект в Общината зависеха много работи склоненсъм да мисля че и той си е изпоцапал ръцете в тая мръсотия на демокрацията но нека се мисли за -------
Коментари (2)
Вход