Още три златни отличия за "Мега спорт"

3 златни, 3 сребърни и 3 бронзови медала завоюва клуб „Мега спорт“ на Международния турнир BOROVETS CUP AEROBICS OPEN 2011. На първо място при групите се класираха Моника Мишева,Михаела Василева,Кети Маркова,Християна Кайрякова,Радина Бодурова и Златина Тодева. При тройките във възрастта 12-14 години златото спечелиха Мария Ленкова,Минна Ангелова,Дарина Пашова. Фаворитки на журито при групите станаха Мария Ленкова,Минна Ангелова,Дарина Пашова,Нина Ценова,Габриела Черкезова и Ива Ангелова. Във възрастова група 9-11 години,индивидуално момичета, второ място спечели Симона Благоева, трето място-Моника Мишева. При тройките в същата възраст с бронзови медали се окичиха Моника Мишева,Михаела Василева,Кети Маркова и трето място за Росица Ванчева,Християна Кайрякова,Радина Бодурова.

Във възрастова група 12-14 години, индивидуално момичета, второ място взе Дарина Пашова. В конкуренция с  37 състезатели Минна Ангелова стана трета.Дарина бе с еднаква оценка с първата, заради настъпване на линия,а Минна даде всичко от себе си ,въпреки тежките контузии,които и попречиха да изпълни съчетанието си по най-перфектния начин и трябваше да изиграе три категории.

Тодор Николов,който бе за първа година при 15-17 годишните,при изключително силна конкуренция, бе класиран на пето място.

В състезанието участваха едни от най-добрите състезатели от целия свят. Групата на Мария Ленкова,Минна Ангелова,Дарина Пашова,Нина Ценова,Габриела Черкезова и Ива Ангелова получи приз „Олимпийска надежда“ и подарък голяма плюшена играчка от вестник "Всичко за семейството".

„Мега спорт" за пореден път доказа,че е водеща сила в аеробиката. Бяхме оценени от високо квалифицирани международни съдии  в Държавния шампионат.Класирането ни на това силно състезание беше за нас голяма победа, коментира след състезанието треньорката на клуба Мартина Маринова.