От х:

Днес в x:

Конфискуваха 256 стоки менте от две коли

256 стоки менте са конфискувани от два автомобила при полицейски проверки в Хасковска област, съобщиха от Областната дирекция на МВР.

На 20.03.2025 г., около 18:30 часа, на автомагистрала „Марица“, км 31, в посока Пловдив, униформени служители са спрели за проверка лек автомобил „Форд Галакси“, управляван от 35-годишен криминално проявен мъж от село Бенковски, община Марица, област Пловдив. При извършената проверка на автомобила е установено, че в купето и в багажното отделение на същия се превозват маратонки и парфюми, носещи логото и надписите на известни защитени търговски марки - общо 26 артикула. Водачът на автомобила не представил документи за произхода на стоката, както и такива, даващи му правно основание от притежателите на изключителните права на съответните марки да ги използва в търговската си дейност. Предал доброволно стоките. По случая е образувана полицейска преписка.

На 20.03.2025 г., около 23:30 часа, на бул. „Димитър Благоев“ в Димитровград е спрян за проверка лек автомобил „Мерцедес Спринтер“, с водач 22-годишен мъж от село Оризово, област Стара Загора. При проверката в автомобила са установени 230 текстилни изделия, носещи логото на защитени търговски марки. Установените текстилни изделия са предадени с протокол за доброволно предаване. По случая е образувано досъдебно производство.

Източник: Haskovo.NET

Видеа по темата

Facebook коментари

Коментари в сайта

Трябва да сте регистриран потребител за да можете да коментирате. Правилата - тук.

Още новини от Хасково

Последни новини