Атлети от Хасково с отличия на турнир в Ямбол

Изображение 1 от 4

9 медала спечелиха състезателите на хасковския клуб „Атлетик“ в рамките на турнира от веригата Атлетическа лига GO!KIDS!, който се проведе в Ямбол.

При юношите до 14 години Йоан Радев стигна до две титли. Той спечели златни медали на 60 м. с препятствия и на 600 м. гладко бягане. Даниела Петрова при 9- годишните също завоюва два златни медала. Тя се класира на първите места на скок от място и на спринта на 60 м. Титла в скока от място при 8- годишните спечели Мартин Стайков. Два сребърни медала в спринтовете на 60 и на 150 м. спечели Стефан Вангелов, който участва при юношите до 16 години. Ноела Вунова стана трета на 600 метра при 14- годишните девойки. В същата възрастова група Християна Михайлова стана трета на дълъг скок.