“Саяна Хасково” с класика срещу “Родопа”

“Саяна Хасково” се върна към победите. Черно-белите спечелиха домакинството си на “Родопа” (Смолян). Хасковлии победиха с класическото 3:0.

Резултатът бе открит още преди почивката. Точен за 1:0 бе Веселин Марчев. В началото на втората част гостите си отбелязаха автогол след грешка на вратаря Тодор Малинов. 20-на минути преди края на редовните 90 Владислав Узунов оформи крайното 3:0.

В сряда хасковлии играят срещу “Левски” (Карлово) в междинен кръг. В неделя пък тимът на Живко Желев посреща втородивизионния “Локомотив” (Горна Оряховица) в мач от турнира за купата на България. Двубоят е от 16:00 часа.