„Старско“ загуби от дубъла на „Свиленград“, „Бригада“ отстъпи на „Саяна Хасково“

ФК „Старско“ отстъпи на дубъла на ФК „Свиленград“ с 2:4 в мач от Областната футболна група в Хасково.

Резултатът откри Валери Христов, който се разписа в 4-ата минута. Десетина минути по-късно точен за 1:1 бе Еген Хасанов. Последваха две точни попадения на Петър Вълков от ФК „Свиленград“. Вторият гол за домакините отбеляза Енгин Бекир в 56-ата минута. Крайният резултат бе оформен с точно попадение на Теодор Стоянов.

В друг мач от втория кръг, изигран в Димитровград днес, ФК „Бригада“ загуби от „Саяна Хасково“ (2) с резултат 2:3. Мачът между „Сакарски спортист“ (Ивайловград) и „Харманли“ бе отложен.

Вчера „Хеброс“ (Харманли) победи „Раковски“ Ивайловград с 6:2, а „Марица“ (Симеоновград) отстъпи на „Хасково“ с 0:3.