„Черноморец“ взе дербито със „Саяна Хасково“

„Черноморец“ оглави класирането в Трета Югоизточна лига. В отложен мач от четвърти кръг бургазлии победиха „Саяна Хасково“. Гостите спечелиха с 0:2.

Футболистите на „Черноморец“ стигнаха до попаденията в края на първото и в началните секунди на второто полувреме.

Резултатът бе открит от Живко Петков. За 0:2 се разписа Павел Георгиев.

„Черноморец“ е с пълен актив от 15 точки. Хасковлии са с едва 4 пункта от 3 загуби, 1 равенство и 1 победа. В следващия кръг червено-белите приемат „Загорец“. Мачът е в събота от 17:00 часа.

Днес „Димитровград“ завърши 2:2 с „Родопа“. Димитровградчани са на предпоследното 19-то място с едва 2 точки. В следващия кръг тимът приема „Левски“ (Карлово).