„Саяна Хасково“ с четвърта поредна победа в първенството

ФК „Саяна Хасково“ записа четвърта поредна победа в шампионата на Трета Югоизточна лига. В 25-ия кръг от първенството футболистите на треньора Живко Желев надделяха в гостуването си на „Атлетик“ (Куклен) с 0:1.

Така хасковлии си върнаха на „Атлетик“ за загубата с 1:2, която допуснаха на „Ямача“ още в шестия кръг. Голмайстор е Христо Димитров.

С днешния успех „червено-белите“ натрупаха 51 точки и остават на четвърто място във временното класиране.

В следващия кръг „Саяна Хасково“ приема „Верея“ (Стара Загора). Заради парламентарните избори на 2-ри април, мачовете от 26-ия кръг на първенството ще се изиграят на 31 март от 17:00 часа.