Мега спорт с 5 златни медала в Австрия

Клуб по аеробика „Мега спорт“ спечели 5 златни медала в международния открит шампионат в австрийския град Куфщайн. В актива си състезателите на треньорката Мартина Маринова записаха и 3 бронзови медала.

Индивидуалните изпълнения на Християн Чобанова и Михаела Василева в най-малката възрастова група заслужиха първо място. Християн и Михаела спечелиха златни медали и при двойките. В същата група на пето място се класира Андрея Пазаитова.

Във възрастовата група 10- 12 години при индивидуалните изпълнения със златото се окичи Дарина Пашова, бронза взе Мина Ангелова.

Силно бе представянето на клуб „Мега спорт“  при тройките и шестиците. Златни отличия спечелиха Мина Ангелова, Мария Ленкова и Габриела Черкезова. Другата тройка - Дарина Пашова, Нина Ценова и Валерия Миладинова – бе класирана на шесто място. Състезателките от двете тройки завоюваха първото място при шестиците.