Първа победа за "Саяна Хасково" в контрола

“Саяна Хасково” записа първа победа в контрола, която е част от предсезонната подготовка за първенството на Трета Югоизточна лига. Тази сутрин ”червено-белите” спечелиха срещу домакина “Розова долина” на стадион “Севтополис” в Казанлък с 1:2 гола.

Първата част завърши 1:1, а попадението за гостите отбеляза Димитър Алексиев. Победният гол бе заслуга на Ангел Здравчев.

След седмица “Саяна Хасково” ще изиграе последната си контролна среща, преди началото на шампионата. На “Ямача” хасковлии ще са домакини на “Борислав” (Първомай).

Припомняме, че “Саяна Хасково” започва новия сезон с гостуване на “Асеновец”, на 6 август.