“Стамболово” направи 1:1 със “Спартак” Пловдив като гост

“Стамболово” завърши 1:1 като гост на “Спартак” Пловдив, който се състезава в “”Б” професионална група. С това отборът на Левент Аврамов наистина показа, че има потенциал да се състезава в по-горната група. На полувремето гладиаторите от Пловдив са оттеглиха с гол преднина и почти равностойна игра. Изравнителният гол за “Стамболово” падна във второто полувреме и той бе попадение на Илиян Киряков. Домакините пропуснаха да отбележат дузпа, като изстрелът на техния нападател премина високо над напречната греда.

През втората част стамболовци имаха реален шанс да се поздравят и с победата, но пропуснаха поне 3-4 чисти голови положения. Това бе последната контролна среща преди началото на новото първенство в Югоизточната “В” група. В първия кръг “Стамболово” ще гостува на “Тунджа” Ямбол на 16-ти август, след това във втория кръг на 23-ти същия месец домакинства на “Металик” Сопот. През тази година амбициозният тим на “Стамболово” си поставя за задача спечелването на първо място на Югоизток и влизане в “Б” професионална група. Имаме стойностни футболисти и потенциал да го направим, твърдят от ръководството на клуба.