„Левски“ мачка зрелищно „Свиленград“ в контрола

Отборът на Левски смачка зрелищно аматьорския тим на Свиленград в контролен мач днес на „Колодрума“. Селекцията на Стойчо Стоев се наложи с убедителното 6:0. С по две попадения срещу представителите на Югоизточната „В" група се отличиха Божидар Краев и Мигел Бедоя, а по едно добавиха Джереми Де Ноойер и младата надежда Илия Димитров.

В игра за сините се появиха и част от новите попълнения. След спаринга край границата на 19-ти  „Левски“ заминава за Анталия за зимния си лагер.

Божидар Краев изведе Левски напред още в 6-ата минута след пробив  отдясно. Врачанинът реализира гол номер две само 180 секунди по-късно, възползвайки се от асистенция на Франсис Нар.

Последваха звездните минути на Мигел Бедоя, който между 14-17 минути също отбеляза два гола. До почивката Джереми Де Ноойер с удар извън наказателното поле направи 5:0, а край на серията постави Илия Димитров в 58-ата минута.